בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

570b9ac895468 - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

"בניתי שיעורי איפור כדי להקל על כל אישה להיראות ולהרגיש הכי יפה ובטוחה בעצמה שאפשר." כך אומרת אמנית האיפור בובי בראון שמאמינה שיופי הוא עניין אישי, פשוט ונגיש ושכל אישה יכולה להיראות ולהרגיש במיטבה כאשר יש לה את הידע והמוצרים הנכונים.

עם התובנה הזו הרכיבה את תפריט שיעורי האיפור הניתנים להתאמה אישית ונועדו להעצים את יכולותיהן של נשים עם בכלים, הידע והביטחון הדרושים כדי להפוך אמניות האיפור ומומחיות הטיפוח של עצמן. כששיעורי האיפור ניתנים להתאמה לוסגנון החיים האישי ומערך הכישורים של כל אישה.

570b9ac4dd2ca - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

 

כל שיעור מתחיל בסדרת שאלות ולאחריה ביצוע מעשי, צעד אחר צעד, של האיפור. המשתתפות מקבלות מראה ידנית בכדי לעקוב אחר השימוש הנכון בכל מוצר. כל שיעור איפור כולל "תרשים פנים" אישי המסייע לאישה לחזור וליצור את המראה החדש שלמדה בבית. כולל מדריכים קלים לקריאה וקליפים מדגימים את שגרות האיפור צעד אחר צעד וניתן לחזור ולצפות בהם באינטרנט בכתובת 

תפריט השיעורים:

 

570b9ac55d28b - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

 

הסוד לטיפוח העור 10 דקות: מדריך כיצד בעורך עם מוצרי הטיפוח הטובים ביותר של בובי בראון, בהתאם לסוג עורך, סגנון החיים הייחודי שלך ועונות השנה.

 

570b9ac5b60d7 - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

הקונסילר המושלם 10 דקות: מגלה ללקוחה את צירופי הגוונים המתאימים ביותר של הקונסילר כדי שתוכלי לרענן את המראה באופן מיידי וללמוד כיצד להיראות פחות עייפה.

 

570b9ac617ad2 - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

המייקאפ המושלם 10 דקות: למדי כיצד לבחור את הגוון המתאים לעורך ואיזו נוסחה ומירקם יעניקו לך מראה עור טבעי.

 

570b9ac66d463 - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

מראה רענן 10 דקות: כל אישה, בכל גיל ובכל סגנון, נראית נהדר כשהיא קורנת ועורה מואר מבפנים. תוספת של כמה צעדים ומוצרים לשגרת האיפור שלך תעניק לפנים שיפור מיידי.

 

570b9ac6b631e - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

ציור האיליינר המושלם: 10 דקות: למדי כיצד למשוח קו מושלם בהתאם לסגנון האישי שלך, צורת העין והמוצר המועדף (עפרון, ג'ל וכו').

 

570b9ac70bbad - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

 זוהר הברונזה 10 דקות: כדי לשחזר את הזוהר שרק השמש יכולה להעניק את זקוקה לברונזר הנכון. אמני האיפור שלנו מסבירים כיצד לבחור את הברונזר המתאים לכל אישה וכיצד להשתמש בו בכדי ליצור מראות שונים  מזוהר טבעי לברק מנצנץ שנראה כאילו הוא קורן מבפנים.

 

570b9ac7564fc - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

הגבה המושלמת 10 דקות: למדי להגדיר את הגבות גם ללא איפור עיניים.

 

570b9ac79fcaa - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר  

לחיים ושפתיים 10 דקות: זקוקה לעדכון מהיר של המראה? נגיעה של צבע בגוון טבעי על הלחיים והשפתיים מרעננת את המראה של כל אישה. אמני האיפור מדגימים ללקוחות כיצד לבחור את הגוונים המחמיאים ביותר ולהשתמש בהם בטכניקות יעילות

 

570b9ac7e9905 - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

עיניים מושלמות 20 דקות: איפור העיניים היא הדרך הטובה ביותר להתבלט. אמני האיפור מוליכים את הלקוחות צעד אחר צעד בתהליך, מהתאמת האיפור המתאים לצורת העין שלך באמצעות בחירה ושילוב של הצבעים הנכונים.

 

570b9ac83f2b5 - בובי בראון מלמדת אותך להתאפר

עיניים מעושנות 20 דקות: למדי כיצד ליצור ולבצע את המראה השולט העונה או מראה מתוך הקולקציה המרכזית, יחד עם טיפים לאיפור מחמיא ודרך קלה להיות במיטבך בעונה הקרובה.

כמו כן ניתנים שיעורים בתשלום כשהסכום יוחזר במלואו במוצרים שיעור איפור יום – 45 דקות 300 ₪,  מלמד כיצד ליצור ולבצע את המראה הבסיסי והאייקוני של בובי, בהתאם לסגנון החיים שלך, 300 ₪. שיעור איפור ערב – 45 דקות מלמד כיצד ליצור ולבצע מראה מלא של איפור ערב, שתראי מהממת אבל עדיין טבעית. 300 ₪.

רצוי לתאם מראש. במידה ויש מאפר פנוי ניתן להיכנס לשיעור גם באופן ספונטני. השיעורים ניתנים בחנויות בובי בראון קניון רמת אביב, קניון פארק הקרח אילת, עופר גרנד קניון חיפה, עופר הקניון הגדול פ"ת. בקרוב! קניון עופר הקריון, קריית ביאליק.

 

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]