חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.

המטבע הצורפים מחיר 599 שח צילון ירון וינברג 2 - חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף  "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.

חנוכה כבר מעבר לפינה ומותג היודאיקה וכלי הכסף הבינלאומי המוביל "הצורפים" מציג את קולקציית החג המהודרת המשלבת מבחר דגמים  בשלל סגנונות עיצוב מלכותיים לצד דגמים קלאסיים בקו אלגנטי חלק.

הקולקציה מציעה את פריטי החנוכיות המסורתיות בשלל עיצובים. החנוכיות הן פרי יצירתם של אמני המותג, מאחורי כל חנוכייה הסיפור וההשראה הייחודית לה. כל עיטור וחריטה נוצר בעבודת יד מוקפדת מה שהופך את החנוכיות ליצירות אומנות על זמניות. הקולקציה משלבת חנוכיות העשויות מכסף לצד חנוכיות בציפוי כסף מקולקציית מרדינגר סטודיו.

לגונה מחיר 2168 שח צילום ירון וינברג - חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף  "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.
חנוכיית מטבע.

בין שלל החנוכיות של קולקציית הצורפים לשנת 2021:

חנוכיית ברקת: חנוכייה בעיצוב המתכתב עם בית המקדש בהשראת אבן הברקת, אחת מאבני החושן ששימשו את הכהן הגדול. החנוכייה ,שעשויה מכסף סטרלינג 925 ,מלוטשת ברבים מחלקיה בצורת משושה, צורה המקנה לה מראה של אבן חושן. המידות המיוחדות של החנוכייה (גובה 30.3 ס"מ ורוחב 22.9 ס"מ) מקנות לה מראה נדיר.

ברקת הצורפים מחיר 2470 שח צילום ירון וינברג - חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף  "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.
חנוכיית דור.

חנוכייה פילגרין קטנה: החנוכייה נוצרה כמחווה לעבודת הצורפות העתיקה של יהודי תימן. אמני הצורפים יצרו בשיטת עיבוד מסורתית ועדינה עיטורים מרהיבים לכל אורכה של החנוכייה. חוטי כסף דקיקים השזורים ומלופפים זה בזה, לצד כיפות וחרוזים עשויים מכסף טהור. ייחודי של דגם זה הוא בקני הנרות החלקים והבוהקים ובבסיס הרחב והמעוטר.

פליגרין הקטנה הצורפים מחיר 1317 שח צילום ירון וינברג - חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף  "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.

חנוכיית בולרו: מגיעה היישר ממחוזותיה הקסומים של ספרד. אמני הצורפים יצרו חנוכייה בהשראת בד הקטיפה היוקרתי ששימש את נשות ספרד לשמלות ה"בולרו". עמוד הבסיס של החנוכייה עשוי מקפלי קטיפה מרהיבים שנוצרו בעמל רב ובעבודת ליטוש ידנית. כלי כסף טהור המתכסה בבד.

בולרו הצורפים מחיר 5648 צילום ירון וינברג - חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף  "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.

חנוכיית סימן שאלה: החנוכייה בעיצוב סימן שאלה הפכה עם השנים לפופולאריות והמבוקשת ביותר. צורתה המיוחדת והמסולסלת מושכת את העין ומעוררת סקרנות. אמני הצורפים יצרו חנוכייה שפורצת את גבולות הדמיון ומרקיעה שחקים.

סימן שאלה הצורפים מחיר 2372 צילום ירון וינברג 2 - חנוכה 2021 מותג היודאיקה וכלי הכסף  "הצורפים", מציג את קולקציית חנוכה 2021.

כמו כן ניתן למצוא ברשת הצורפים את קולקציית החנוכיות של סטודיו מרדינגר לשנת 2021 המשלב עיצובים עדכניים במראה יוקרתי ונקי וציפוי כסף איכותי.

חנוכיית דור מצופה כסף חנוכייה במראה תלת מימד שהפך לפופלארי במיוחד בשנים האחרונות. העיצוב הייחודי משלב תנועתיות במראה נקי ומפואר בציפוי כסף איכותי ועמיד.  למרות המראה המינימליסטי לכאורה העיצוב הייחודי מעניק לחנוכייה מראה של יצירת אומנות בת זמננו. המטבע המוזהב המותג בחנית הינו רפליקה מדויקת של המטבע מתקופת שושלת החשמונאים 40 שנים לפנה"ס, שנמצא בחפירות ארכיאולוגיות ובו נראית לראשונה לראשונה המנורה מתקופת בית המקדש השני. ייחודה של המנורה שעל המטבע היא שהאומנים שעצבו אותה ראו את המנורה במקדש, ולכן זהו דגם אוטנטי של המנורה במקדש ולכן זהו דגם אוטנטי של המנורה שהייתה במקדש בירושלים וחנוכיית לגונה מצופה כסף חנוכייה בעלת עיצוב קלאסי, נקי, על זמני, הנמצאת בצורפים שנים, מבוקש, אהוב, על זמני, מלווה משפחות בישראל מזה שנים. רגליות שמגביהות. מושלם לתצוגה מרשימה בחלון.

את החנוכיות ניתן להשיג בחנויות המותג ברחבי הארץ ובאתר האונליין: hazorfim.co.il  

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]