רכילות עסקית לשבוע של 11.07.2021

להב לירון ויצמן אילן לפידות קרדיט רפי דלויה 1 e1626079560844 - רכילות עסקית לשבוע של 11.07.2021

לירון ויצמן הפרזנטורית של המותג "ספאטון" הצטלמה לקמפיין החדש עבור המותג "ספאטון" תחת המסר "תוסף הברזל בנוזל הנמכר ביותר בישראל", המשווק על ידי "קבוצת לפידות".

לירון ויצמן, המשמשת כפרזנטורית של המותג זו השנה הרביעית ברציפות. הצילומים מציגים בצורה הומוריסטית וקלילה מפגשים של לירון עם צרכנים שונים של תוסף הברזל. ויצמן הצליחה במאמץ רב למצוא תאריך לצילומים בשל החזרות הרבות לאח הגדול שעלה השבוע. נכחו על הסט בכירי החברה: אילן לפידות, מנכ"ל קבוצת לפידות ובועז להב,סמנכ"ל השיווק של הקבוצה.

אילן לפידות, מנכ"ל קבוצת לפידות המשווקת בישראל את תוסף הברזל "ספאטון": " בשנים האחרונות ספאטון הולך ותופס את מקומו כתוסף ברזל מוביל בישראל בקרב קהלים שונים. אני בטוח שהקמפיין החדש יסייע לצרכני ברזל נוספים להיחשף לספאטון ושני יתרונותיו הגדולים גם תוסף ברזל מהטבע וגם תוסך ברזל בנוזל."

באירוע חגיגי במסעדת "פאסטל" בתל אביב, הושק אמש ספרה התשיעי של הסופרת והמשוררת גילה לפידות "One With Heaven".

לפידות קרדיט צילום איציק בירן 1024x682 - רכילות עסקית לשבוע של 11.07.2021

האירוע נפתח בהקראת קטעים נבחרים מספרה של לפידות, אשר מככב בתקופה האחרונה בראש רשימת רבי המכר של "אמזון" במספר קטגוריות.

לשמאל כרמי גילום גילה לפידות מרים פיירברג ועמי לפידות. קרדיט צילום איציק בירן 2 1024x732 - רכילות עסקית לשבוע של 11.07.2021

לאירוע הגיעו משפחתה של גילה' בעלה עמי לפידות יור ובעלים קבוצת "לפידות", בנה אילן לפידות מנכ"ל הקבוצה, בנה קובי לפידות ואשתו הטרייה דלית, ואלינורה לפידות אורחים נוספים שהגיעו באירוע, ראשת עיריית נתניה מרים פיירברג, ראש השב"כ לשעבר כרמי גילון, שגריר ישראל באו"ם לשעבר דני גילרמן ורעייתו ג'אניס, קובי ועדה אשרת, נאוה ברק, עטליה שמלצר,  לינדה סגול, ג.יפית, שלווה הסל, יונה ברטל ועוד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]