פסטיבל היין Vinum TLV, חוזר השבוע לתל-אביב.

44246 - פסטיבל היין Vinum TLV, חוזר השבוע לתל-אביב.

כמו בבירות העולם גם בתל אביב מקבלים את תחילת הקיץ בפסטיבל יין Vinum TLV by American Express, עם אירוע חווייתי שמשלב מסורת של פסטיבלים נחשבים באיטליה ומשלב בין יינות, טעמים, והופעות חיות.

Vinum TLV by American Express, פסטיבל היין האורבני בחסות אמריקן אקספרס, חוזר בפעם הרביעית לרחבת רוטשילד בתל אביב, הפסטיבל יארח הופעות מוזיקה חיה, יינות של 15 יקבים נבחרים, בר קוקטיילים משודרג ועושר קולינרי הכולל פסטות משובחות מבית מותג הפסטות "ברילה", ברטבי עגבניות, פסטו וכמהין וניחוחות איטלקיים של חבל פיאמונטה וגבינות איכותיות באווירה איטלקית.

44248 - פסטיבל היין Vinum TLV, חוזר השבוע לתל-אביב.
מותג הפסטות "ברילה" משתתף בפסטיבל היין VINUM TLV BY AMERICAN EXPRESS .

הפסטיבל מציע מבחר יינות מסקרן, קוקטיליים וגבינות. בפסטיבל יציגו מבחר יקבים גדולים לצד יקבי בוטיק מובחרים, ביניהם: טפרברג, כרמל, פסיפלורה, היוצר, תבור, ברקן, המדבר, ירושלים, IBBLS, בנימינה, דרום ועוד. באי הפסטיבל יוכלו ליהנות בנוסף לבילוי מושלם עם כוס יין,  גם מחוויה קולינרית ותרבותית מעשירה. בפסטיבל יוצעו מגוון גבינות מבית גד, ומגוון פסטות של "ברילה", שיוגשו במגוון רטבי עגבניות, פסטו וכמהין יציב עמדות שף איטלקי לטעימות פסטה חדשות כמו בערים הגדולות באירופה.

עידו עלמני, מנכ”ל אמריקן אקספרס: “אנו גאים להיות שותפים, לפסטיבל יין ייחודי זה שנה רביעית ובמיוחד לאחר תקופה ארוכה של ריחוק חברתי ומודים על הזכות לקחת חלק בפסטיבל ולאפשר ללקוחותינו חוויות בילוי המשלבות קולינריה ותרבות”.

44247 - פסטיבל היין Vinum TLV, חוזר השבוע לתל-אביב.
מותג הפסטות "ברילה" משתתף בפסטיבל היין VINUM TLV BY AMERICAN EXPRESS .

במקום יימכרו כרטיסיות טעימות שיכללו גם קבלת כוס יין מזכוכית איתה יעברו בין דוכני היין השונים. ניתן לרכוש שלושה סוגי כרטיסיות, המשלבות גם את דוכני הקולינריה המגוונים במתחם. הכניסה לפסטיבל חופשית. מכירת כרטיסי טעימות במקום בלבד.

הפסטיבל יתקיים בימים רביעי וחמישי, 16-17.06 בין השעות 18:00-23:00 במתחם רוטשילד 1, תל אביב הכניסה חופשית מכירת כרטיסי טעימות במקום בלבד.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]