רשת מלונות גולדן קראון, פותחת מחדש את מלונות הרשת בחיפה ובנצרת.

3989 - רשת מלונות גולדן קראון, פותחת מחדש את מלונות הרשת בחיפה ובנצרת.

רשת מלונות גולדן קראון תפתח בימים הקרובים 3 ממלונותיה בחיפה ובנצרת בכפוף להנחיות משרד הבריאות, לקראת הפתיחה, נערכת הרשת ומבצעת התאמות ושינויים במודל האירוח, בדגש על מלון גולדן קראון נצרת, שיציע לאורחים מגוון תוכניות בידור.

3987 - רשת מלונות גולדן קראון, פותחת מחדש את מלונות הרשת בחיפה ובנצרת.
הבריכה במלון "גולדן קראון" בנצרת.

גולדן קראון נצרת, המלון הגדול של הרשת, מציע חופשה ייחודית המשלבת בין יוקרה לקסם של העיר העתיקה של נצרת. סמטאות השוק הצבעוני והססגוני התיירות המוכרים בעולם כולו. המלון שוכן על פסגת ההר הצופה לעמק יזרעאל בסמוך להר הקפיצה. והוא משמש כבסיס טוב ליציאה לטיולים ולביקורים באתרים ההיסטוריים של הגליל וצפון הארץ. במלון חדרים גדולים ומרווחים המאפשרים אירוח למשפחות. לאחרונה הוקם במלון אגף חדש המציע 26 חדרי אירוח רחבים המותאמים למשפחות ולזוגות. בנוסף, מציע מלון גולדן קראון בנצרת 270 חדרי אירוח, בריכה חצי אולימפית, 12 אולמות אירועים, 2 חדרי כושר וספא חדש.

במלון בנצרת, עובדים בימים אלה על התאמות לקהל הישראלי שיציעו לאורחים מגוון תוכניות בידור. בנוסף, יוקמו ברחבת הבריכה המתפרסת על שטחים נרחבים דוכני מזון שיספקו אוכל איכותי ומהיר לכמות גדולה של אורחים ושולחנות פיקניק יוצבו במרחב ע"מ לאפשר לאורחים ליהנות מארוחה על רקע הנוף הייחודי שסובב את המלון.

3990 - רשת מלונות גולדן קראון, פותחת מחדש את מלונות הרשת בחיפה ובנצרת.
לובי במלון גולדן קראון חיפה

בחיפה, ישובו לפעילות מלונות גולדן קראון חיפה ומלון "הטמפלרס" שהצטרף לשורות הרשת טרום תקופת הקורונה. 2 המלונות החיפאיים ממוקמים בלב המושבה הגרמנית בחיפה המציעה מגוון רחב של מסעדות ואפשרויות בילוי. 

3988 - רשת מלונות גולדן קראון, פותחת מחדש את מלונות הרשת בחיפה ובנצרת.
חדר שינה במלון הטמפלרס בחיפה.

מיקי שוורץ מנכ"ל רשת מלונות גולדן קראון: רשת מלונות גולדן קראון נערכת לקראת פתיחה מחודשת של המלונות בחיפה ובנצרת תוך שמירה קפדנית על הוראות משרד הבריאות. במהלך השבועות האחרונים בוצעו התאמות שיאפשרו לאורחי המלונות לחזור וליהנות מחופשה בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על בריאותם. 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]