"אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

3341 2 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

רשת משקפי השמש והראייה "אופטיקנה", משתפת פעולה מקורי עם כוכבת הרשת הצעירה, אלין כהן משיקה את 7Seven\\ Aline Cohen קולקציית קפסולה חדשה בעיצובה עבור המותג SEVEN בקולקציית הקפסולה ניתן למצוא משקפי שמש וראייה בעיצובים צעירים ומגניבים המתאימים לדור האינסטגרם.

אלין כהן בת ה-17, פרצה לתודעה הציבורית בזכות הרשתות החברתיות, כגון אינסטגרם שם היא צברה למעלה מחצי מיליון עוקבים, 700,000 עוקבים במיוזיקלי ו-3 ערוצי יוטיוב. בשנים האחרונות מינפה כהן את הצלחתה בעולם הרשתות החברתיות ויזמה באופן עצמאי הקמה של ליין מוצרי ביוטי ואיפור.

3343 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

הדגש בקולקציית הקפסולה של אלין כהן הוא על צבעוניות עזה ושימוש בנצנצים כחומרי גלם, זאת בהתאם לליין האיפור של אלין כהן ולמבחר הצבעים של האודמים שבקולקציה שלה. כמו כן ישנו גם שימוש באלמנטים של זהב שיתאימו לתכשיטים.

3346 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

בקולקציית הקפסולה של אלין כהן ל-SEVEN, ניתן למצוא חמישים דגמים של משקפי שמש ושלושים דגמים של משקפיי ראיה בעיצובים צעירים וטרנדיים בצבעים שונים. הקולקציה היא פרי עיצובה של אלין  לאחר נסיעת עבודה משותפת עם מחלקת הקולקצייה  למילאנו לשבוע האופנה ולתערוכת המשקפיים והסתיים בקולקצייה חד פעמית, צעירה בועטת וצבעונית במיוחד. כל מסגרות הפלסטיק בקולקציה עשויות מחומר אצטט משובח (סוג של מלח), עם עדשות בהירות במגוון צבעים: אדום, כחול, צהוב, סגול וורוד.

3344 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

ירון עמיר, סמנכ"ל השיווק של רשת אופטיקנה, מסביר: " בחרנו לרענן את אחד ממותגי הבית הוותיקים הבולטים שלנו, SEVEN, בעזרת ייצוג של דמות צעירה, אופנתית, שאפתנית ויצירתית שמתאימה לערכי המותג. באמצעות מותג SEVEN אנו יכולים להציע דגמי משקפיים אופנתיים, אך במחיר נגיש ובהקפדה על האיכויות האופטיות המאפיינות את הרשת".

כמה מדגמי מהקולקציה המגוונת: 

3337 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

מודל חתולי: דגם חתול קיצוני המגיע בצבעים אטומים שיוצרים אפקט של block color. המשקפיים בצבע האדום הוא בגוון זהה לאחד מליין האודמים של אלין כהן. כמו כן, הצבע הלבן עוצב לעונת הקיץ ויחמיא במיוחד לגוון עור שזוף בשילוב של ברונזרים ושימרים.

3347 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

פנטו עגול קלאסי: דגם קלאסי בשלושה צבעים שמתאים לכל תווי הפנים. הדגם עוצב כך שיתאים לגברים ונשים כאחד וייתן מענה לשני קהלי היעד.

3342 - "אופטיקנה" ואלין כהן משיקים את: 7Seven\\ Aline Cohen. 

עדשות בהירות: מודל עם עדשה קטנה המאפשרת לראות את תווי הפנים. הדגם מוצע בצבעי פסטל. כמו כן תשומת הלב לעדשות בהירות מאפשרות לראות את איפור העיניים, כך שבנוסף הן יתאימו כאביזר אופנתי גם בערבים.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]