הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

3178 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

כידוע משקפי השמש המגנים  על הבריאות העין הם בנוסף פריט האופנה משמעותי המאפשר לנו לבטא את עצמנו ואת אישיותנו,  רשתות המשקפיים המובילות בארץ רשת אופטיקנה ורשת אירוקה  משיקות את קולקציית משקפי השמש לקיץ 2019, במיטב הטרנדים המגניבים והבולטים ביותר לעונה כמו משקפיים עם עדשות צבעוניות, מסגרות במידות מפתיעות, וצורות מתוחכמות ומחמיאות שעושים חשק להרכיב משקפי שמש 24 שעות ביממה.

הטרנדים הבולטים לקולקציית לקייץ 2019: 

3167 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אופטיקנה": טרנד הספורט של מותג האופנה "פראדה".

משקפי ספורט: דגמי הספורט הפכו להיות מבוקשים מאוד גם בקרב חובבי האופנה משקפיים מסוג זה נראות לראשונה בתצוגת אופנה של ריהאנה לפומה ב-2017 ומקבל חיזוק ממגוון מעצבים ומובילות דעת קהל וכוכבות שלקחו צעד נועז ושילבו אותם בלוקים שלהן: קים קרדישאן, קורטני קרדשיאן, דוה ליפה, ג'יגי' חדיד. גם מותג האופנה הוגו בוס, הצטרף לטרנד והשיק לעונת קייץ 2019 משקפי שמש בסגנון ספורט אלגנט עם דגש על איכות ודיוק של עיצוב אירופאי של מסגרות קמורות וצבעוניות שיוצאות מעולם הספורט ומשתלבות בחיי היומיום המתאימות לסגנון הגבר הישראלי.

3179 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אירוקה": טרנד הספורט של מותג הספורט "גולבו". 

מסגרות מקושטות תכשיט לפנים: משקפיים שהן תכשיט לפנים, מהודרים ונועזים עם אמירה ייחודית. משקפיים המשלבים מסגרות מתכת במראה מתוכשט, המדגישים את הלוק הבולט, והנועז אך יחד עם זאת לא מאבדים את המראה האלגנטי והנשי.

3171 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

 רשת "אופטיקנה": הטרנד המקושט של מייקל קורס.

3164 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אירוקה": הטרנד המקושט. 

בתי האופנה הלכו עד הקצה העונה ונוכל לראות משקפיים עם ניטים בולטים, נצנצים, עיטורי מתכות ואבנים  גוצי, רוברטו קוואלי, סלין, פנדי, סברובסקי ועוד הלכו העונה על משקפיים עם תוספות של אבנים צבעוניות, מראה יהלומים, ניטים ועיטורים  כל מותג שילב את האבנים באופן שמאפיין אותו, קוואלי וסוורובסקי בדרך אלגנטית ויוקרתית אל מות גוצי וסלין שלקחו את האבנים לכיוון רוקיסטי יותר.

3165 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אופטיקנה": טרנד הניאון של "דולצ'ה וגאבנה".

משקפי הניאון עם עדשות צבעוניות: טרנד החוזר אלינו משנות ה-80 והתחיל בטפטופים כבר בעונה קודמת ולאחר שכיכב בתצוגות האופנה של קולקציות מעצבי העל הבינלאומיים הטרנד יככב הקיץ ובענק ולאחר שנים בהן הטרנד המוביל במשקפי שמש היה עדשות אטומות ועדשות מראה דרכן לא יכלו לראות את העינים, הקיץ אנו חוזרים למראה הנגיש יותר, עדשות שקופות למחצה בצבעים שונים, שמוסיפים צבע ועניין ומאפשר לראות את העיניים מבעד לעדשות.3172 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

   

רשת "אירוקה": טרנד הניאון.

טרנד הניאון מדגיש מראה נגיש וסקסי בצבעי "מרקר" נועזים כמו גווני הצהוב, הורוד, הירוק והטורקיז ובצבעים שקופים בכל גווני הקשת: ורוד, כחול, צהוב, ירוק ועוד, המשלבים עדשות בגווני פסטל לצד עדשות בגוונים בוהקים וחזקים ומסגרות בדוגמת טייסים, מרובעות , עגולות, חתוליות ועוד, המתאימים לכל מבנה פנים.

3175 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אירוקה": בטרנד המיני סייז.

משקפיים מוקטניםמיני סייז מול אוברסייז: מראה מינימליסטי ומדויק על קו התפר שבין הסגנונות הנשיים והגבריים המתאים גם לנשים וגם לגברים טרנד שמקורו בשנות ה-90, אשר בשנה שעברה הציג את אחד מן הקאמבקים וממשיך לככב  ולהוביל גם בקיץ 2019 ושבו השנה מעצבי העל בחרו להשקיע במידות קיצוניות, מיני סייז עם עדשות קטנות במיוחד במגוון של צורות: עגולות, אליפטיות, ריבועיות. מסגרות קטנות ומתוחכמות מעניקות מראה סופר מתקדם עם גווני עדשות שמחמיאים לעיניים.

3176 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אופטיקנה": טרנד המיני סייז של המותג "ווג". 

עדשות בהירות: משקפי שמש עם עדשות בהירות נחשבים לאחד מהאייקונים הגדולים של שנות ה-70 וה-80 וכעת ניתן לפגוש אותם שוב על מסלולי האופנה הגדולים במילאנו ופריז. מדובר במשקפיים בעלי עדשות עם כהות חלקית.

3166 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

  רשת "אופטיקנה": טרנד העדשות הבהירות של "דולצ'ה וגאבנה".

3182 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אירוקה" : טרנד העדשות השקופות.

משקפי מסכה: הטרנד היה פופולארי מאד בתחילת שנות האלפיים והעונה חוזר בגדול. משקפיים בעלי עדשה אחת גדולה היוצרת מראה של מסכה. חלק מהדגמים העונה עברו שינוי בעיצוב- מצורה ישרה לקמורה באופן קיצוני.

3168 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אופטיקנה": טרנד המסכה של "ורסצ'ה".

פוטוכרומטי: עדשות פוטוכרומטיות הן עדשות שמשנות את הצבע שלהן מכהה לבהיר בהתאם לחלל ומתאימות לאנשים שעוברים כל הזמן ממקומות סגורים לפתוחים, הן מאפשרת לנו להשאיר את המשקפיים על הפנים לאורך כל היום בלי לשנות את הראיה שלנו בתוך חלל סגור ללא שמש הן מתבהרות ובחוץ בשמש הן מתכהות.

3180 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

רשת "אירוקה": טרנד העדשות פוטוכרומטיות של "פראדה" .

עדשות פוטוכרומטיות מגיעות גם עם מרשמי ראיה ואידיאליות כשמש-אופטי. במקום להסתובב עם 2 זוגות משקפיים (ראיה לחללים סגורים ושמש ראיה לנהיגה או לחוץ) ניתן ללכת עם זוג משקפיים אחד שנותן מענה לכל הצרכים.

3174 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

טרנד הפרפר: העונה נראה עוד ועוד צורות גאומטריות חדשניות ומרתקות, כאשר הבולטת והחדשנית שבהן היא פרפר בווריאציות מרובות. מסגרות בגוונים של אדום נועז, שחור קלאסי, שקופים למינהן ועוד בצורה גאומטרית המזכירה פרפר. מתאים מאוד לאוהבות האוברסייז עם טוויסט מרענן לעונה ונגיעה וינטאג'ית.

3181 - הטרנדים המובילים והרותחים, של משקפי השמש לקיץ 2019  

 קולקציית משקפי השמש של אופטיקנה לקיץ 2019: מציעה את מבחר הטרנדים החמים מתערוכות ותצוגות בתי האופנה המובילים בעולם וביניהם גוצ'י, דיור, פנדי, מוסקינו, פראדה, ורסאצ'ה, דולצ'ה וגבאנה, ג'ימי צ'ו ובנוסף מציעה הרשת בבלעדיות את דגמי השמש והראייה של בית היוקרה Cartier ואת קולקציית דגמי הבוטיק של מותגי הביתKoya Hot Couture  ו- SEVEN.

קמפיין הקייץ של רשת אירוקה: בכיכובה של הפרזנטורית נטע אלחמיסטר מדגיש את אופנת משקפי השמש כדבר משתנה, המאפשר לנו להמציא עצמנו כל פעם מחדש ולבטא צדדים שונים באישיותנו, כאשר נטע מגיעה בכל פעם כדמות אחרת להיבחן לאודישן ומחליפה 4 זהויות שונות.

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]