חב' "קליל" משיקה את "קליל DOOR"

 

חברת "קליל" מכרמיאל , שהינה אחת מנותני החסות של קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב ונכנסה בימים אלה לראשונה לתחום דלתות פנים מעוצבות עם חיפוי זכוכית במותג "קליל DOOR", ייצרה דלת אחת ויחידה לאספנים אוהדי קבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב.

דלת האספנים לאוהדי קבוצת מכבי תל-אביבי מעוצבת בצבעי כחול צהוב וכוללת לוגו של קבוצת מכבי תל אביב, תמונה של שחקני הקבוצה עם גביע היורוליג מעונת 2013-2014  וחתימות אישיות של כל שחקני הקבוצה והמאמנים.

570ba1f40f306 - חב' "קליל'' משיקה את ''קליל DOOR''

קולקציית  דלתות הפנים של DOOR החדשה מעוצבות מאלומיניום בהזמנה אישית ובמגוון וקולקציות המשתלבות עם מראה החלונות ומהוות פתרון איכותי ייחודי בשוק. ניתן להזמין גם דלת בעיצוב אישי ובכל הדפס שרוצים.

570ba1f48dbf0 - חב' "קליל'' משיקה את ''קליל DOOR''

אריה (ריצ'י) ריכטמן מנכ"ל "קליל" אמר:  "הדלת היא אחת ויחידה מסוגה והיא תוצע למכירה פומבית בארוע של עמותת "יד ביד" לרגל 15 שנים לפעילות העמותה."  הארוע מאורגן ע"י פיני גרשון, עו"ד דנה הירשברג מנכ"לית מועדון "קלאברס" ואיש העסקים מאיר כהן.  כל ההכנסות מהמכירה הפומבית של הדלת יהיו קודש לעמותת "יד ביד"- מפעל חסד המסייע לאלפי משפחות נזקקות.

החלפת עיצוב הדלת פשוטה ובהחלפת חיפוי בלבד. הקולקציה במגוון חומרים: פורמייקה, זכוכית וגימורים: חלק, מבריק, מט, טקסטורות והדפסים. הדלתותקלות משקל, עשויות חומרים מבודדים אקוסטית וניתנות לתיפעול קל ונוח. מחיר- החל מ-2,500 ש"ח.

570ba1f51187c - חב' "קליל'' משיקה את ''קליל DOOR''

ניתן להתרשם מקולקציית דלתות "קליל DOOR" ב-4 סניפי התצוגה של "קליל : במתחם "הום דיזיין" בא.ת פולג בנתניה,  בראשל"צ- במתחם one design, בחיפה- בצומת הצ'ק פוסטובכרמיאל- באתר החברה.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]