כלמוביל מרצדס משיקה בישראל את ה – smart FORFOUR

570ba66233f1d - כלמוביל מרצדס משיקה בישראל את ה - smart FORFOUR

דגמי סמארט של כלמוביל מרצדס, smart FORFOUR, הם התשובה המקורית והמעוצבת של דיימלר ומרצדס בנץ לתנועה האורבנית הצפופה ולבעיות החניה של העיר הגדולה. במסגרת ההשקה בישראל, הרכב מוצב בקניון רמת אביב ומלווה בקמפיין בפייסבוק במסגרתו מי שיצטלם עם סמארט ויעלה לפייסבוק של המותג יוכל לזכות ב2000 שקלים לרכישות בקניון רמת אביב. 

דגם ה- smart forfour, מצטרף לדגם ה: FORTWO המצליח, משמר את כל היתרונות המוכרים של סמארט, עם עיצוב חדש וטכנולוגיות מתקדמות ביותר, תא נוסעים מאובזר וביצועים טובים לצד תצרוכת דלק נמוכה. ומתרגם את היתרונות של סמארט Fortwo : מימדים קומפקטיים, תקני בטיחות מחמירים, חווית נהיגה לדגם 4 דלתות , מעוצב, עדכני, עם, כושר תמרון מעולה, אופנתיות ונוכחות. אורכה של הסמארט החדשה הוא 3.495 מטרים בלבד, אבל יש בה שפע של מקום לארבעה אנשים ולמטען ונפח תא מטען של190 ליטרים.

570ba66138afa - כלמוביל מרצדס משיקה בישראל את ה - smart FORFOUR

בסמארט ניתן דגש רב על קווי עיצוב מודרניים, המעניקים תחושה צעירה ודינמית. בעיצוב הפנים המרשים של הסמארט ניתן לשלב בין שלל צבעים וליהנות ממראה ייחודי ואופנתי. ה- smart forfour  המוצע עם מערכת מכ"מ שמתריעה על אי שמירת מרחק והתנגשות, צבוע בצביעה דו-גוונית, ועם יחידות תאורה מתקדמות עם תאורת יום בטכנולוגיית LED, גריל שחור, פנסי ערפל וחישוקי סגסוגת 15 אינץ' מתקבל עיצוב שהוא אמירה עיצובית יוצאת דופן. תא הנוסעים מרווח בצורה מפתיעה וסביבת הנהג לא רק מעוצבת ומאובזרת אלא גם נוחה לתפעול עם הגה מחופה עור ומערכת מדיה ובקרת אקלים. כאופציה מוצעת חבילה ייחודית הכוללת: עם מסך 7 אינץ', חבילת ספורט חיצונית, חישוקי סגסוגת "16 מושחרים וחלון גג פנוראמי.

דנה רביד מנחם, מנהלת השיווק של מרצדס וסמארט בכלמוביל, מציינת כי האמירה העיצובית הייחודית של הסמארט נשמרת גם בגרסת הארבע דלתות. הבולטות, הנוכחות והאמירה האופנתית עם כל היתרונות של איכות, בטיחות, פרקטיות וממדים קומפקטיים באים לידי ביטוי גם בדגם זה. עוד מוסיפה רביד מנחם, כי כמו במיטב בירות אירופה, גם בישראל הסמארט פורפור מייצגת את הלך הרוח הצעיר העדכני והחדשנתי של עולם הרכב העדכני, כל זאת תוך הקפדה בלתי מתפשרת על טכנולוגיות מתקדמות ואיכות כיאה למותג על.

570ba661b8ebb - כלמוביל מרצדס משיקה בישראל את ה - smart FORFOUR

 

ה-smart forfour מצוידת במנוע שלושה צילינדרים עם 71 כוחות סוס ותיבת הילוכים אוטומטית עם שישה הילוכים. תאוצה מ 0-100 ב 16.9 שניות ומהירות מירבית של 151 קמ"ש. תצרוכת הדלק של smart forfour  נמוכה במיוחד עם למעלה מ-20 ק"מ לליטר. מחירה של ה – smart forfour החל מ –  110,000 שקלים.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]