"הסדרנית" התחנה הראשונה בדרך לחתונה

570ba2a762102 - "הסדרנית" התחנה הראשונה בדרך לחתונה

סידורי החתונה מלחיצים אתכם? תנו לסדרנית לעזור. באתר "הסדרנית" המותאם סלולר המלווה את המתחתנים בתהליך תכנון החתונה מיום ההצעה ועד יום החתונה ובזמן האירוע שבו תוכלו למצוא את הכלים המתקדמים ביותר לארגון האירוע. 

אתר "הסדרנית" נולד מתוך כוונה לספק לבעלי אירועים כלים מקוונים לתכנון החתונה, החל מניהול רשימות המוזמנים ועד לניהול תקציב, סידור שולחנות, ביצוע אישורי הגעה ועוד. כמו כן, "הסדרנית" מאפשר לרכוש ולחלוק ידע רב ולשתף את בעלי האירועים השונים בהחלטות, התלבטויות ודברים נוספים הקשורים לאירוע. בנוסף, מספקת "הסדרנית" שירותים טכנולוגיים מתקדמים לאירועים, כגון: החל מעמדה ממוחשבת לקבלת פני האורחים וכלה באפליקציית TakeAMoment המאפשרת לאורחים לצלם באמצעות הנייד שלהם תמונות ואלו מוצגות ישירות על מסכי ענק באולם עצמו. לאחר האירוע ניתן להפיק אלבום מהתמונות השונות שצולמו. באמצעות שירות זה, ניתן להפיץ הודעת SMS לכלל המוזמנים, בה הם מתבקשים להחזיר הודעה עם מספר המוזמנים המגיע לאירוע. כאשר המוזמנים עונים, ההודעה מגיעה למערכת "הסדרנית", מנותחת באופן אוטומטי ומתעדכנת ישירות ברשימות המוזמנים של המשתמש. 

"בסדרנית" קיימים שלושה שירותים בולטים:

מארגן חתונה: שירות חינמי המאפשר לעשות סדר בכל שלב בתכנון האירוע, החל מיום הצעת הנישואין ועד ליום החתונה, באמצעותו לתכנן את כל מרכיבי החתונה, החל מרשימת משימות, ניהול רשימת מוזמנים, ניהול תקציב, סידור שולחנות, קבלת תזכורות למייל,  יתרונות השירות שבעת שהזוג מזין את עלויות הספקים השונים בהם יש לו צורך בארגון החתונה (שמלה, צלם, אולם ועוד), ניתן לראות בצד המסך את העלויות הממוצעות ששאר המשתמשים הזינו, ובכך לקבל אינדיקציה האם הספק שנבחר משתלם מבחינה כספית.

מערכת חכמה לאישורי הגעה ועמדות לקבלת מקום ישיבה: אין צורך לבזבז זמן ואנרגיה על טלפונים לכל המוזמנים. "אישורי הגעה" הינו שירות חכם ונוח של הסדרנית, המאפשר לברר בקלות מי מגיע ולהיערך בהתאם.כמו כן, ניתן ליהנות באתר ממגזין אינטרנטי "הסדרנית"- עולם תוכן שלם הכולל כתבות, המלצות וטיפים בכל הקשור לתכנון החתונה, סיפורי כלות ועוד.

עמדת הסדרנית: שהינה עמדה אשר מוצבת בקבלת הפנים של האירוע יחד עם דייל/ת מטעם "הסדרנית" ומנפיקה פתקית הושבה עבור כל מוזמן שמגיע לאירוע.  העמדה מאפשרת לבעלי האירוע לצפות בזמן אמת, בכל רגע נתון, כמה אנשים הגיעו, איפה הם יושבים, אילו שולחנות מלאים וכמה מקומות פנויים יש בכל שולחן, כדי למנוע פתיחה של שולחנות מיותרים. הודות לכך, מתאפשר לבעלי האירוע חיסכון של עלויות לא מתוכננות עקב פתיחת שולחנות רזרבה ללא לצורך. השירות מאפשר לזוג המתחתן לדעת מבעוד מועד כיצד להיערך לאירוע מבחינת כמות המוזמנים וסידורי הישיבה. כמו כן, זוגות מתחתנים רבים מצאו שירות זה יעיל בתזמון הכניסה לחופה. לפי אישורי ההגעה הם ידעו האם להמתין עד להגעתו של בן משפחה או מקורב אחר, שלא יפספס את הרגע המקודש.

 להשלמת החוויה, קיימת אפליקציית TAKE A MOMENT שמאפשרת למוזמנים לתעד את כל הרגעים שאסור לפספס. המוזמנים יוכלו לצלם את האירוע מנקודת מבטם ולהקדיש ברכות במלל לזוג המתחתן. התמונות והברכות יוקרנו אונליין למסכים. בנוסף, בסיום האירוע הזוג יקבל את התמונות מצד המוזמנים ויוכל לנצור את החוויה מיידית.

לרישום לאתר הסדרנית (אתר מותאם סלולר)- http://www.sadranit.co.il/ לינק להורדת אפליקציית Take A Moment – bit.ly/1GRV8Cr

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]