מירב בורמד קיבלה את תקציב יחסי הציבור של מעדני מיקי

570ba0e134d33 - מירב בורמד קיבלה את תקציב יחסי הציבור של מעדני מיקי

משרד "מירב בורמד יחסי ציבור", המתמחה בייצוג חברות בענף המזון בהן אחוה, מן, עינת, מעדני יחיעם, ופרימור  ושעובד מול מאות גופי תקשורת, עיתונאים ובלוגרים, יוזם ומפיק רעיונות תקשורתיים, יוזמות שיווקיות ומיזמים חברתיים.  קיבל את תקציב יחסי הציבור של חברת מפעל הסלטים ומעדני הדגים סיים בהצלחה הליך של מיתוג מחדש ומחזק פעילותו גם במדיות החברתיות  

משרדה של מירב בורמד הינו אחד המשרדים הנחשבים בתחום מוצרי הצריכה והמזון. לבורמד יח"צ לקוחות בולטים, בהם: חברות המזון אחוה (טחינה וחלווה), מן (ופלים ועוגיות), עינת תעשיות מזון (כריכים, קרוטונים ופירורי לחם), מעדני יחיעם (נקניקי בוטיק) וגניר-פרימור (משקאות). מירב בורמד (41) צברה ניסיון של מעל ל-15 בייצוג מפעלי תעשייה במרכז ובפריפריה. שימשה בעבר כמנהלת לקוחות במשרדו של רני רהב וייצגה גופים כמו עלית, ג'ילט, קסטרו, סימונס, אינטרקוסא ועוד.

570ba0e094c26 - מירב בורמד קיבלה את תקציב יחסי הציבור של מעדני מיקי

חברת "מעדני מיקי" נוסדה בשנת 1939 ומייצרת מאז ועד היום מגוון רחב מאוד של סלטים, סלטי דגים, מוצרי דגים מעושנים, כבושים ומלוחים. בחברה נצבר ניסיון עשיר ומסורת רבת שנים שיחד יוצרים מוצרים איכותיים ומיוחדים. "מעדני מיקי" היא ספק מוביל גם בשוק המוסדי הכולל חברות קייטרינג, מלונות, מסעדות, בתי קפה, בתי חולים, מוסדות ומפעלים. "מעדני מיקי" מייצאת, לארה"ב, לקנדה, למערב אירופה ולמזרחה מגוון של מוצרים תחת שם המותג הישראלי "מעדני מיקי" ומייצרת מותגים פרטיים לרשתות ולחברות רבות בעולם.

 

יופי באזז

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך

[recaptcha]